O nas

Ogrodzenia aluminiowe NIVE to połączenie nowoczesnego designu , nieograniczonego wyboru kolorystyki oraz niezawodnej, całkowicie odpornej na korozję konstrukcji.

Pomysł na stworzenie nowoczesnych ogrodzeń których charakter byłby spójny z aktualnie obowiązującymi trendami architektury, a jednocześnie genialnie uniwersalny powstał w naszych głowach po bezskutecznych poszukiwaniach ogrodzenia pod projekty domów kilku naszych znajomych.

Na nasze zapotrzebowanie nie było odpowiedzi na rynku polskim. Postanowiliśmy odpowiedzieć sobie sami i po kilku miesiącach prób , dzięki doświadczeniu w produkcji systemów aluminiowych, powstał projekt NIVE czyli ogrodzenia:

  • wykonane z bardzo wysokiej klasy materiałów
  • skonstruowane z elementów poddawanych najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej
  • pokryte utwardzoną w wysokiej temperaturze powłoką która chroni elementy ogrodzeń NIVE przed korozją na dziesiątki lat
  • nie wymagające żadnych prac konserwacyjnych
  • malowane proszkowo co zapewnia nieograniczony wybór kolorystyki z palety kolorów RAL, powłok strukturalnych i drewnopodobnych

Projekt NIVE umożliwia wykonanie każdego elementu ogrodzenia pod indywidualne zamówienie, w szerokim zakresie wysokości i szerokości.

Ogrodzenie NIVE bez wątpienia nada każdej posesji indywidualny charakter. Bez kompromisów.